| Anonim693 a întrebat:

Cum aflu care e userul youtube-ului meu? adica sa stiu ce user sunt... De exemplu asta https://www.youtube.com/channel/UCf51pzIL-6UuOHEmnKFoB9g . Imi apare cu "channel", dar eu vreau sa imi apara https://www.youtube.com/user/.... Cum aflu?

4 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Imi scrie in cele 2 linkuri asta "
Acest canal nu există"
Vrei sa stii userul youtube-lui tau, adica numele tau pe YT.
Intrebarea mea este, ai un cont pe YouTube sau Gmail?

| Anonim693 explică (pentru LuciWv):

Https://www.youtube.com/channel/UCf51pzIL-6UuOHEmnKFoB9g acesta e canalul meu de youtube, dar user-ul? care e? cum il aflu? Da, cont de youtube am.

| LuciWv a răspuns (pentru Anonim693):

Numele tau pe youtube e "ZENO"
Ca sa fi sigur posteaza un comentariu unui videoclip pe youtube si vezi ce scrie la nume si acela este numele tau

| Anonim693 explică (pentru LuciWv):

Stiu ce nume am...Ma interesa numele. Am aflat pana la urma. User-ul acela trebuia prestabilit de mine. Mersi oricum thinking