| GoBackInFuture a întrebat:

Cum ma pot opri din cresetere in inaltime? Am 15 ani si deja 1.90 in inaltime. Am auzit ca daca merg la sala s-ar putea sa se mai opreasca, stiti si alte metode? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin spune:
Este o reactie normala a corpului tau si nu cred ca ar trebui sa crezi tot ce spune Lumea mai bine consulta un medic Medic de Familie el iti va da un Diacnostic Corect si iti va spune cam cat vei creste si pana la ce varsta dar asa e cel imi bine consulta un MEDIC.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca problema ta este legata de niste disfunctii ale glandelor endocrine poti merge la sala cat vrei tu, ca tot vei creste. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu parintii tai si sa mergi la un medic pentru un consult

| adi021 a răspuns:

Noi crstem pa la varsta de 18, 19 maxim 20 ani