| cgabudean a întrebat:

Salut am o problema. Am 16 ani 1.70 inaltime... Fac sala de 3 luni. Si am pus 4 kg. De la 53 la 57... Si ma intreb daca sala imi va opri cresterea in inaltime. Incerc sa evit ridicat'u deasupra capului. Biceps din picioare la fel il evit. Daca ati putea sa va dati cu parerea cei care stiti daca opreste cresterea. Tatal meu are 1.75 dar ambii bunici 1.90

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Nu putem sa stim exact cat vei mai creste (cert este insa ca o vei face). Exercitiile nu iti afecteaza cresterea in inaltime.

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

O sa scazi in inaltime

| TeckTonik997 a răspuns:

Poate ramai asa, depinde pe cine semeni pe tata sau pe bunici, ai 16 ani, ai timp sa cresti, fi linistit si sala afecteaza...