| SmartyPants a întrebat:

Cum pot din setari la Facebook sa fac in asa fel incat la fotografii cum e setat pe "public", cine deschide poza sa poata doar sa dea like fara sa poata sa si comenteze? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Osyyy a răspuns:

Account > Privacy Settings > Sharing on Facebook > Customize Settings > Edit album privacy for existing photos

(Contul meu > Setări de confidențialitate >Partajare pe Facebook > Personalizat > Editează confidențialitatea de album pentru pozele existente)