| Luci88 a întrebat:

imi puteti spune si mie, in ce setari trebuie sa umblu la Facebook ca sa poata sa imi dea like la poza si cei ce nu ii am la prieteni? am setat la foto sa fie public si tot nu merge, decat distribuire! imi cer scuze de intrebare. >Fundax MultumescX

6 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Nu merge sa faci asta

| aLex22andra a răspuns:

Nu se poate decat daca ii adaugi ca prieteni!

| Luci88 explică (pentru aLex22andra):

Am zis dor cei care stiu! uite eu am intrat pe un profil care nu il am la prieteni, si se poate da LIKE! intelegi? totul e posibil, numai ca trebuie sa stii!

| Luci88 explică:

Pentru cei care cred ca nu merge, vreti sa va dau un Profil de Facebook sa vedeti ca merge?

| aLex22andra a răspuns (pentru Luci88):

Da te rog trimite link sa vad!

| Smile2530 a răspuns:

Normal ca se poate...dai acolo unde te deloghezi la setari de confidentialitate, dupa la cine sa imi poata vedea lucruriele si editeaza dupa iti apare o casuta ca si cum ai vrea sa postezi cv si setezi tu prietenii ori prietenii apropiati. Funda?batting eyelashes