| iQueenB a întrebat:

Buna TPU.
Cum pot sa fac un nou cont de facebook fara sa-mi arate asta :

http://prntscr.com/r33bw

?

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da poti sa iti scrii numele, ca mi se pare ca acum iti trebuie un cod, si daca iti scrii numarul o sa iti trimita un cod si tu sa il adaugi thinking

| iQueenB explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Pai am dat numarul si mi-a dat codul l-am bagat si dupa a zis ca nu-i bun si am bagat din nou nr si nu a mai vrut straight face

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru iQueenB):

straight facestraight facestraight facestraight face facebook de caca ...mai bine mai asteapta putin o ora maxim poate isi revine.happy

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Numarul* scuze

| இDenisaஇ a răspuns:

Poi nu se poate dar acolo iti dai numarul de telefon si iti trimite un mesaj cu un cod care trebuie sa il introduci acolo pe facebook si apoi nu o sa iti mai apara asta nici o data.