| AlySixx a întrebat:

Cum scap de obiceiul de a'mi roade unghiile? Nu merge cu lac de unghii amar am incercat... sa nu ma gandesc la ele reusesc dar tot ma trezesc cu mana in gura rozandu'mi unghiile. vreau sa am unghii frumoase si plus ca ma si doare ca le rod mult :'(. nu ma pot oprii da stiu sunt nebunaaa laughing. ce pot face? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Mădiiiiie a răspuns:

Buna big grin Si eu mi le rodeam in trecut, si nu ma prea puteam dezobisnui. Dar cand a venit vacanta, m-am trezit cu unghiile mai lungi si mi-am dat seama ca e pe baza de stres happy Recunosc, si acum mai am momente, dar mi-am gasit un alt obicei. Ma joc cu o suvita de par laughing. Sper ca tu sa-ti gasesti o alta ocupatie, mult succes!

| Sakura25 a răspuns:

Ori te controlezi mai bine, ori iti iei bile antistres.Succes!

| Claudiiiaa a răspuns:

.....nu prea ai ce face... iti pui ft des ungii false laughing

| Aleexxanndra a răspuns:

Daca vrei sa nu ti le mai rozi da-te cu clor pe maine si atunci ai sa vezi ca o sa te dezobisnuiesti tongue