| Lu3sa a întrebat:

Cum se schimba numele pe Facebook adica am Anna DD si vreau sa fie Ada cum pot sa schimb? Ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| Claudiu992 a răspuns:

In dreapta sus ai sa gasesti langa butonul "Acasa/Home" o sageata care e indreptata in jos. Apesi pe ea si ai sa gasesti "Setarile Contului/Account Settings", iar acolo vei gasi "Nume/Name", apesi "Editeaza/Edit" si iti pui numele dorit. happy Funda?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sus in dreapta la ''Acasa''->Setarile contului. Si acolo poti sa schimbi numele.