| qMisaki a întrebat:

:d. Am o intrebare. ce parere aveti despre trupa Black Veil Brides [ BVB ]? https://www.youtube.com/watch?v=jXut97F2Qew :x. Vreau pareri sincere! Funda..multumesc :).

Răspuns Câştigător
| Lacrymosa a răspuns:

Uuh, ii ador pe tipi! love strucklove struck
Le ador muzica si nu cred deloc ca sunt exagerati! Adica, e rock, ce naiba! 'Fara limite' - despre asta e vorba! happyhappyhappy

6 răspunsuri:
| Timmy97 a răspuns:

Sunt geniali!

| ComeAsYouAre a răspuns:

Ii iubesc!

| Larisa211 a răspuns:

Canta chiar bine, dar nu imi prea place stilul lor, stii tu, imbracamintea, machiajul, mi se par putin exagerate.
Dar, in mare, e o parere buna happy

| Yuuki81 a răspuns:

Trupa mea preferata

| AncaBVB a răspuns:

Am doar o chestie de zis:de ce mi-asi fi pus numele AncaBVB daca nu ii adoram! Cea mai tare trupa! Ii iubesc!

| CrazyWolfBVB a răspuns:

Trup mea preferata...canta super..si au un stil special...ii iubesc