| 天使 a întrebat:

Buna TPUbig grin as vrea niste statusuri mai triste dau funda; x

1 răspuns:
| LarryDllke a răspuns:

Tu esti un pariu in soapte, ai fost un joc plin de pacate!

Eu zambesc, dar pe dinauntru totul este ars de focul ce tu l'ai aprins!

Mie dor de clipele cand ma gandeam la tine, acum as da orice sa nu ma mai gandesc la tine!

Tu pentru mine esti ingerul meu pazitor, lumina ochiilor mei, dar eu pentru tine sunt noroiul dupa cizme care trebuie sa scape de el!

Cand tu il iubesti pe el, iar el pe aia, ar trebui sa te lasi de el si sa iti gasesti jumatatea adevarata@!

Toti au impresia ca ma cunosc, dar nimeni nu stie ca pe el il iubesc!

Toti au curajul sa spuna TE IUBESC, dar mie imi este interzis de la inima sa nu iubesc!

Stii prea putine despre mine, de fapt nu stii nimic, nu stii ca ma doare cand te vad cu ea, ca stiu ce inseamna iubirea adevarata si suferinta din cauza ta!

Alaturi de tine as vrea sa traiesc, stiu ca imi fac rau, dar tu esti viata mea!

Imposibilul exista, iar pentru mine totul este imposibil!

La tine ma gandesc zi si noapte, dar mie imi sunt interzise gandurile'n noapte!

A trai alaturi de tine inseamna un nou inceput pentru cineva, dar pentru mine a traii alaturi de tine este imposibil!

Apropo statusurile astea nu sunt luate dupa net. le-am facut chiar eu. dar daca vrei mai multe intra pe facebook si scrie: Cînd Te Loveşti De Realitate sau A fσѕт, єѕтє ѕι νa fι