| adibl a întrebat:

Buna TPU daca am fumat 2 tigari acum 2 saptamani si am mai fumat una astazi si peste 4 zile ma duc la analize de plamani se vede doar de la 3 - 4 tigari un raspuns sigur daca stiti? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Salut, iti zic eu un raspuns sigur. 1. Lasate de fumat si 2. la 3-4 tigari chiar si mai multe pachete, dar nu exagerat de multe bea mult lapte inainte(adica incepand cu 2 zile in urma macar 1-2 L) de analize. Funda?

| adibl explică (pentru Memo97):

Si ce lapte de capra am auzit cai bun sau si ala de vaca? si daca beau cu 2 zile inainte de analize se mai vede?

| Memo97 a răspuns (pentru adibl):

Nu cred ca conteaza laptele, la mine a mers si cu cel de vaca...winking

| Memo97 a răspuns (pentru adibl):

In general laptele curata foarte mult, uitate pe youtube gen la niste experimente lapte+cola....cola este daunatoare asa ca laptele intr-un fel curata, ca si atuncia cand mananci ciuperci otravitoare, bei lapte uite un mic experiment http://www.youtube.com/watch?v=x9bCCWKd728 poti vedea videoul pe parti. Funda?

6 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Nu se vede ma, stai linistit laughing. Se vede doar daca ai ani buni de fumat nu la 4-5 tigari.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Să bei lapte, nu contează de care e.

| KiduZQ a răspuns:

Nope.