| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy daca fac o ora de exercitii fizice pe zi timp de 2 saptamani pentru abdomen si mananc o singura data pe zi adica dimineata sau la pranz depinde acum.cam cat voi putea slabi? ah si fac 50 de abdomene pe zi si 50 de genoflexiunihappy si in rest alte exercitiihappy ah si mananc iaurt cu fructe sau alte fructe si legume. astept raspunsurihappy

2 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Sa nu mananci sub 1200 de calorii daca nu vrei ca acele kg sa revina +inca vreo 2-3. manaca sanatos, 3 mese + 2 gustari, renunta la dulciuri, sucuri, paine alba, prajeli, fainoase, grasimi rele...bea 2 l de apa.si sport. dar nu in fiecare zi. 1-2 zile de repaus! o sa slabesti sanatos, fara sa iti strici metabolismul.

| alexutzykhaaa a răspuns:

Depinde ce greutate ai dar nu poti sta sa mananci o sg data pe zi
Trebuie sa mananci putin si foarte des