| FetitzaRasfatata a întrebat:

Daca imi pocnesc degetele de la maini din 5 in 5 minute se poate intampla ceva? eu am auzit ca imi tremura mainile la batranetze... a devenit un tic. ce sa fac? crying

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Faci artrita(artrita inseamna in mod literar ''inflamarea articulatiilor'', adica a locului in care doua oase se unesc.).

Ce sa faci : nu le mai pocni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa este, vei avea probleme cu articulatiile! Ar trebui sa renunti deoarece iti vei face rau singur(a):d decigaseste altceva de facut si lasa obiceiurile proastehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa vezi peste cativa aniwinking! le poti pocni dar mai rar nu zi de zi

| Pozitivca a răspuns:

Buna,da am auzit si eu asa ceva, ceea ce poate fi posibil, incearca cind vreai sa ti le pocnesti din nou amintesteti de acest lucru si incearca sa faci alt ceva.

| mihaelaqi a răspuns:

Eu faceam asta. Dar m-am lasat. Nu le-am mai pocnit. Si intr-adevar acum au aparut efectele secundare...la vreo 4-5 ani de cand faceam chestia asta. Deci lasa-te.