| Fluturika a întrebat:

Eu imi pocnesc degetele de la maini de 5 ani. Se poate intampla ceva rau la batranetze? sunt nelamurita? :O am auzit ca o sa imi tremure mainile straight face

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

E doar un mit, nu o sa se intample nimic ...doar aia cu Parkinson tremura

| mihaela2808 a răspuns:

Bunica mea facea exact ca tine cand era mica si acum are reumatism din cauza asta iar la alte persoane da, le tremura mainile.Eu zis sa nu le mai pocnesti.

| SweetyღGirl a răspuns:

Daca pocnesti degetele incheieturile se vor slabi iar peste cativa ani, poate la 20, la 30 cand vei tine mana dreapta va tremura.

| Booster97 a răspuns:

Nu patesti nimichappy Poate doar o sa te plictisesti intr-o zi, atata tot.Io mi-le pocnesc din 10 in 10 min. rolling on the floor