| alexandraale2222 a întrebat:

Daca ma duc la un baiat si ii spun hey buna imi place de tine ma fac de ras? adica e un baiat care imi zambeste cand ma uit la el se uita insistent la mine.Mi sa nu ma fac de ras... astept raspunsurile voastre Funda

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Nu, de ce sa te faci de ras cand iti expui sentimentele in fata lui? Dar inainte sa i-o spui, incepe cu o conversatie si pe la mijloc fa-o!

| alexandraale2222 explică (pentru drogh):

Ok big grin da ma pierd in fata lui niciodata nu mi s-a intamplat... Ma fac rosie ca racu si nu stiu cum sa ii vorbesc ce sa ii spun. Vreo idee?

| drogh a răspuns (pentru alexandraale2222):

Da. Scapa de timiditate. Nu are de ce sa-ti fie teama fata de el atata timp cat si acesta te simpatizeaza. Fii o fata cu tupeu si spune-i BUNA si controleaza-ti toate sentimentele gen,, de a intra in pamant de rusine''. Pur si simplu porti o discutie cu acesta. Daca cumva te pierzi, strange tare din pumn si ambitioneaza-te sa nu arati ca te-ai intimidat!

| alexandraale2222 explică (pentru drogh):

Multumesc la amandoi :-) asa am sa fac plus ca si prietenele ma bat la cap sa ma duc sa vb cu el... ca multe au zis ca ma place... happy

4 răspunsuri:
| ixiCriistalBellax3 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas. Tu vorbeste cu el, razi la glumele lui si in curand el va face prilum pas.
Sper ca te-am ajutat :*