| xPikaChux a întrebat:

DAU FUNDA! Am nevoie urgent de un raspuns. Daca un baiat iti scrie la o poza pe facebook : frumoasa si da like si vb cu tine p chat inseamna ca te place?laughingAau vrea doar sa fie dragut.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sau poate vrea doar sa-si incerce norocul...probabil face la fel si cu alte fete, tu il cunosti mai bine happy

| Adeon a răspuns:

Nu se stie. rolling on the floor probabil eu fi placand majoritatea baietilor nu sar purta asa de dragut -.- depinde de persoana rolling on the floor

| Mihai1997d a răspuns:

Mai mult ca sigur te place big grinwinking