| DelphhiN a întrebat:

Buna TPU... dau vot si fundissa pentru cel mai bun raspuns...cine ma poate ajuta? cum as putea sa nu mai am fire rebele atat de multe.tot capu am doar fire rebele in 5 minute am capul plin de fire rebele orice as face tot asa imi sta. cine ma poate ajuta? va roooog

1 răspuns:
| NameName a răspuns:

Trebuie sa te piepteni dimineata si seara si dupa ce faci baie sa folosesti un balsam sau o masca de par (poti incerca de la Garnier).
Poate te "joci cu parul" adica bagi mana prin el si de aceea sta mai ciufulit.