| Izza_8670 a întrebat:

Buna TPU.de 3 saptamani stau cu un baiat din scoala mea.problema e ca mi se pare prea indiferent fata de mine.mereu il caut eu si mi se pare ca nu vb fff frumos cu mine.mereu incerc sa ii reprosez asta si degeaba.va rog dati-mi o parere. ce sa fac? si dc credeti ca se poarta asa? FUNDA pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te baga in seama lasa-l si cautati altu.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate ca are o perioada mai proastahappy. Intreba-l daca il supara ceva, poate are probleme in familie sau altceva...sau o parte mai rea, poate nu te mai place, o fi gasit pe altastraight face

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Poate ca asa e el...mai distant cu fetele (desi din punctul meu de vedere nu e bun deloc acest lucru sad ). Eu as zice sa il mai astepti o perioada sa vezi evolutia comportamentului lui si apoi sa ii spui ca daca nu schimba ceva relatia voastra nu mai poate continua.Trebuie sa iti exprimi nemultumirea! Bafta! :* >big grin