| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare un baiat care poarta Chiloti tanga (Bikini)? Mie mi se pare la moda si as vrea sa incerc. Dati-mi un sfat va rog! Multumesc

Răspuns Câştigător
| blondyna9o a răspuns:

Eu una nu cred ca o sa umblii in chiloti tanga pe strada... Incearca, si daca o sa iti placa poarta linistit! E Romania, si toata lumea crede ca e ceva rusinos in asta... Mie mi se pare sexy chestia asta happy Chiar as vrea sa vad cum iti sta happy

| whattt a răspuns (pentru blondyna9o):

Ai dreptate fiecare trebuie sa se simta in largul lui

| SageKid a răspuns (pentru blondyna9o):

Cum sa porti chiloti tanga daca esti barbat? Maine o sa ne facem si unghiile?

| Oana92 a răspuns (pentru SageKid):

Hehe, esti in urma cu vestile, sunt o gramada de barbati dependeti la lacul de unghii. nu vezi ca femeile devin barbati si barbatii devin femei?

| SageKid a răspuns (pentru Oana92):

Au mama...e grav.TRebuie un AK-47 si multe gloante sa facem ordine.

| Oana92 a răspuns (pentru SageKid):

laughing

22 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Poarta ce te face sa te simti ok...nu conteaza moda..ci cum te simti tu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa stai cu o ata in cu.r toata ziua? si cine naiba stie ce chiloti porti tu de vrei sa fii la moda?

| Pitzipoanca a răspuns:

E foarte masculin. Mai ales daca sunt roz, de voal, cu fundite si/sau dantela. E foarte hot. Si unge-te cu ulei.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu-mi place ideea dar faci ce vrei.

| BlackheartQueen a răspuns:

Hmm, suna bine thinking te-ai gandit si la sutien?

| whattt a răspuns:

Aii dau dreptate lui doc69 dar raspunsul lui nu este destul de complet

| whattt a răspuns:

In primul rand suna bine ca nu ti se vad dungile alea de la chiloti sau boxeri cand stau pantalonii strnsi pe fundwinking

| whattt a răspuns:

Fiecare trebuie sa se simta in largul lui

Răspuns utilizator avertizat
| crack123 a răspuns:

Sigur, partenerul tau de viata e posibil sa aprecieze gestulwinking

| drunkpanda a răspuns:

Ultra gay.

| TangaBoy a răspuns:

Eu port doar la scoala.Imi place sa iau palme pe fund

| TangaBoy a răspuns:

Dc sa nu poarte si baietii tanga? Eu ma simt mai bine cu o ata in fund decat sa stau tot timpul sa ma trag de pantaloni ca imi intra boxerii in fund.

| sandraalex2002 a răspuns:

Uhuuuu,,,ce idee buna laughing)))