| lolec a întrebat:

De cateva zile imi merge foarte aiurea google chrome. Daca vreau sa mai deschid o pagina nu se mai incarca si imi spune Shockwave Flash, nu s-a putut incarca. este foarte ciudat am incercat si sa reinstalez si flashul si google chrome dar tot asa se comporta FUNDAAA

2 răspunsuri:
| m4rius17 a răspuns:

Incearca sa resetezi setarile de la google crome sau daca nu merge nici asa dezinstaleazal si instaleaza-l iar, dar alt browser iti merge bine?

| lolec explică (pentru m4rius17):

Mozilla sau opera merg mult mai bine doar ca nu pot juca pe facebook nici un joc. ceva tot este ..si nu inteleg. mai nou unele siteuri arata ciudat nu se deschis normal