| Ella98 a întrebat:

De cateva zile nu pot posta nici un raspuns deoarece site-ul imi spune sa nu mai folosesc majuscule, dar nu scriu mare decat la inceput de propozitie! Si ma enerveaza de mor crying

Răspuns Câştigător
| meonly a răspuns:

Nu de asta nu te mai lasa sa pui raspunsuri ci pentru. ca TPU e folosit de prea multe persoane se e incarcat la maxim

trebuie sati instalezi internet ciclone abia atunci o sa mai poti sa dai rasspunsuri mi s-a intamplat si mie crede-ma

2 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Atunci dc intrebarea aceasta ti sa postat?raised eyebrows

:* Incearac sa scrii totul cu litera mica:*

ByeBye:*

| Missperfect a răspuns:

Pai nu mai scrie deloc, deloc mare! fara chestii nin astea