| deathnote001 a întrebat:

de ce intreaba fetele tot timpul daca ai mai avut o prietena? ce vrea sa spuna prin asta? daca ii spun nu? sau daca ii spun da?

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

Vor sa vada daca ea e prima s-au nu.
Acuma ele pot intreba aceasta intrebare cu motive diferite, daca ai mai avut o prietena inseamna ca ai o oarecare experienta dar in acelasi timp poate insemna si ca nu esti un om are ia o relatie-n serios.
Eu zic sa ii spui adevarul dar sa spui si de ce v-ati despartit.

3 răspunsuri:
| bianca12maria a răspuns:

E simplu. Fetele intreaba asta din doua motive:primul este pentru ca vor sa vada daca esti sincer cu ele, iar al doilea motiv este ca daca vor sti cum a fost ea si de ce v-ati despartit sa stie sa nu faca greselile ei. Funda?

| deathnote001 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| Sebimenis a răspuns:

Frate... eu chiar te invidiezzz! big grin Tu cauti fete... dar si ele te cauta pe tine! Fii sinceeer! Zi Da daca da si nu daca nu.