| kissforme a întrebat:

Prietena mea este suparata pe mine si nu vrea sa-mi spuna de ce. Cum fac sa ma impac cu ea? Ce sa-i spun? dau funda love struck

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă să treacă un pic timpul, să mai uite și stai deschis de vorbă cu ea.
Pa, pa.

| kissforme explică (pentru Legiuitoarea):

PAi a trecut 2 saptamani.

| kissforme explică (pentru Legiuitoarea):

A trecut doua saptamani.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai esti sigura ca e suparata pe tine? Poate are atfel de probleme.
Lasa sa treaca cateva zile. Dupa scoala, mergeti impreuna acasa si ii zici,, Am impresia ca esti suparata pe mine. POATE am gresit cu ceva si nu mi-am dat seama. Vrei sa-mi spui? Apoi o imbratisezi!
Sper sa mearga!

| kissforme explică (pentru Fatamuntilor):

Pai este suparata sigur pe mine.

| Elenasays a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si s-o intrebi cu ce ai suparat-o, eventual sa-ti ceri iertare, s-o imbratisezi, sa ii promiti ca nu mai repeti greseala.