| fundoaieee a întrebat:

de ce ma gandesc l fostul meu iubit. atat timp cat am langa mine un baiat atent, intelegator frumos care imi suporta toate ifosele.Fostu era cam 'nesitit' dar ma iubea.Cu actualul mi am inceput si viata sexuala.Dar cand I'll vad p fostul imi bate inima mai tare. Iubitul meu ma iubeste enorm si eu p el.Dar de ce apare fostul? de ce imi aduc aminte mereu de el, de l melodii de l cuvinte..Nu am mai vorbit cu el de vreo 4 luni...Si m a sunat de curand de pe nr unui prieten, k e dor sa vorbeasca cu mine.Stiu ca nu ma merita cand se imbata vorbea foarte urat.el se despartea de mine si era obisnuit sa vina la mine ma pupa si gata era ca inainte, dar si eu mai greseam ...Fostu are 18 ani, actualul 17 si eu 16. Vreu sfaturi multumes anticipat.

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Daca ai gasi raspunsul la intrebarea asta, as vrea sa-l aud si eu big grin Este ceva extrem de comun, e greu sa-ti scoti un om din inima dupa ce l-ai avut acolo o perioada. Uneori asta poate sa dureze o viata intreaga, desi la varste de genul 16 ani o sa treaca probabil repede (1 an, doi).