| ThEANoNiMn a întrebat:

Buna Tpu.De ceva vreme am o problema,am observat ca imi cade parul si s-a cam rarit, am un fel de inceput de chelie.Am 16 ani si sincer ma cam sperie acest lucru.
Va rog sa ma ajutati cu niste metode naturiste,tratamente, daca stiti si daca au avut efect sau care ar putea fi cauza pentru care cade.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| daniel176 a răspuns:

Daca ai rude de sange care au patit la fel nu prea ai ce sa faci. Cunosc multi care pana pe la20 ani aveau par dar dupa sunt chei big grin