| Rosualbastruviolet a întrebat:

De curand a apurut aplicatia Retrica pentru android dar atunci cand folosesti camera principala( cea de pe spatele telefonului) poza iese neagra! Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Sabotu a răspuns:

Mi-am instalat și eu aplicația special pentru a vedea problema... La mine funcționează, dar pozele ies cu capul în jos.
Poate este o problemă a telefonului tău.

| Rosualbastruviolet explică (pentru Sabotu):

Eu ma refeream la camera principală a telefonului adică cea de pe spate ca si mie îmi merge cea frontala si ies pozele întoarse dar cu camera de pe spate ies negre.

| Rosualbastruviolet explică:

Eu ma refeream la camera principală a telefonului adică cea de pe spate ca si mie îmi merge cea frontala si ies pozele întoarse dar cu camera de pe spate ies negre.