| ℓαdу a întrebat:

De curând, am aflat că băiatul de care îmi place, mă place şi el. [ el ştia că îl plac ]
Aproape mă băgam cu el, însă într-o zi, nu ştiu ce a păţit, că s-a supărat aşa de tare pe mine, încât nici nu m-ai vorbeşte cu mine.
Am încercat să vorbesc cu el, l-am rugat, să-mi spună ce are cu mine, dar nimic, e indiferent, nu-i mai pasă nimic.
Am vorbit cu el, aseară, si mi-a spus foarte supărat; " Sa îţi meargă bine cu Sergiu! ". Adică cu fostul meu. Dar eu nu mai am nici macar ce-a mai mică legătură cu el.
Ce are? E cumva gelos? Ce i-aş putea spune, să mă împac cu el? Va rog mult ajutaţi-măă!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost sabotata! Ceva a auzit el de la cineva...
Afla cine e responsabil si problema e pe jumatate rezolvata.

| ℓαdу explică (pentru anonim_4396):

Am incercat. Dar nimic, cred ca ai dreptate, oricum m-am impacat cu el, doar ca amici. Insa nici acum nu vrea sa-mi spuna ce-i cu el. sad

| shon a răspuns:

Hey! Deci du-te la el spune-i ce are, dupa...SARUTAL! Si spune-i cat de mult il iubesti si ca verti sa formati un cuplu(sarutul sa fie apetisant)Cand un baiat/o fata e sarutat/a se (re)indragosteste...Succeshappy big grin

| ByAnCaPySy2001 a răspuns:

Buna! pai pentru inceput, va puteti intalni toti trei(tu, sergiu si baiatul care s-a suparat pe tine) si sa il pui pe sergiu sa ii explice ca voi numai sunteti impreuna, etc.si daca nu merge ii explici si tu ca il iubesti etc si poate el are chestia asta cu tine ca poate te-a vazut vb cu sergiu sau ca v-ati imbratisat prieteneste....incearca sa ii explici. daca nu, nu pleca capul, printeso, ca iti cade coroanalaughingwinkingbafta!:*

| ℓαdу explică (pentru ByAnCaPySy2001):

I-a explicat si Sergiu, si eu, si tot nu intelegee! I-am spus ca il iubesc, dar nu il intereseaza, e asa orgolios. sad