| adriana333 a întrebat:

De curand am cunoscut-o pe iubita celui mai bun prieten al meu.
Aceasta se comporta foarte ciudat. Deci : imi imita felul de a fii, de a vorbii, de a arata, isi pune adesea la status si la avut aceleasi chestii ca si mine, imi cere foarte des webu', nici nu intru bine pe mess deja ea este prima care se baga in seama, pare ft disperata de persoana mea.
Acum Povestea :
prietenul meu mi. a dat id ei si mi. a spus sa o intreb daca il iubeste iar conversatia a sunat cam asa :
Adriana : Buna cf?
G:Bine tu?
Adriana : bine ascult muzica
G: aha
Adriana: esti cu F? F [fiind cel mai bun prieten al meu ]
G:secret!
Adriana : Da il iubesti?
G: Ma lasi?
Adriana : bine hai pa nb

Dupa ce am vorbit in seara aia cu ea am iesit.
Din a doua zi nu mai pot respira de ea.
Nu ma mai lasa in pace.
Se baga intruna in seama cu mine.

Zici ca nu ar mai fi ea. Parca as fii vb cu alta fata.

Ps: pana acum am vb numai pe mess. odata eram la tara si a venit si ea, atunci nu eram cei mai buni prieteni eu si cu F. si se uita cam cu ciuda la mine pentru ca ma plimbam cu bicicleta si F se uita dupa mine. F ma simpatizeaza. Ea nu stie. sau poate si. a dat seama.

Acum intrebarea mea este : Ce reiese din comportamentu ei? De ce se poarta asa cu mine? Ii e ciuda pe mine?
Chiar nu inteleg.
multumesc din suflet celor care mi.au citit povestea

papa pup la toti

Răspuns Câştigător
| Madyyyy a răspuns:

Ori... e pe invers, ori... stie ca iubitul ei F te place si vrea sa fie la fel ca si tine pentru a compensa lucrurile pe care ea nu le are si tu le ai happy Asta am constatat eu.In locul tau ii trageam o bataie zdravana(sunt violenta laughingrolling on the floor ) Glumesc. Spun sa discuti cu ea si sa lamuriti aceasta problema :* Succes!

5 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca te place si chiar foarte mult, poate crede ca ai intrebat-o daca il iubeste pe F doar pentru ca esti gelos nu pentru ca iti faceai griji pentru prietenul tau asta e parerea mea eu spun sa o iei deoparte si sa ii explici ca tu nu esti interesat de ea in felul acela sa speram ca intelege laughing succes :*

| Gixaabaii a răspuns:

Da
ii este ciuda pe tine
cel mai probabil si-a dat seama ca baiatu te simpatizeaza
si incearca sa iti faca toate miscarile
ca baiatu sa o simpatizeze si pe ea
gen: ce are ea si eu nu am
intelegi?
ea crede ca daca va avea aceleasi miscari ca ale tale si face tot ce faci tu
el se va uita numai la ea si te va lasa pe tine balta nu se va mai uita la tine dar nu are nicio sansa
baiatul daca deja tine la tine nu are ce sa ii mai facawinking

| aanndreeaa a răspuns:

Ciudata persoanastraight face
Incearca ca vorbesti cu F...sa.i spui despre comportamentul ei.sau pur si simplu sa o intrebi de ce nu poate fi si ea originala in ceva si simte nevoia de a te imita in tot ceea ce faci.Mi se pare oarecum imatura dupa raspunsul ei ``secret``.Cum adica secret?laughingce motiv ai avea sa raspunzi asa cand cineva te intreaba daca esti cu o persoana.si dupa ce ai intrebat.o.``ma lasi?``.straight face.E clar ca a evitat oarecum raspunsul. Poate nu.l iubeste.sau poate crede ca vrei sa i-l ``furi`` pe Fstraight face.
Totusi incearca sa vorbesti si cu ea si sa.i explici cum sta situatia.ca nu trebuie sa te imite.si sa faca toate aceste lucruri.si ca tu si F sunteti doar foarte buni prieteni.
Si informeaza.l si pe F despre comportamentul iubitei luistraight face. Poate te lamureste cumva:*
Sper ca te.am ajutat:*

| JustMee_5020 a răspuns:

De acord cu Madyyyy laughingrolling on the floor

| Dana_7708 a răspuns:

Eu stii ce cred ca te love struck simpatizeaza asta e tot...