| Noname4love a întrebat:

Buna TPU...De curiozitate.big grin
Daca tristetea ar valora bani, cati bani ati avea acum?kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul meu, sincer? Sa spunem doar ca vestitul Carlos Slim Helu nu ar mai ocupa locul 1 in topul celor mai bogati oameni din lume.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai mulţi şi decât ai F.M.I.-ului!
Pa, pa.

| mikilaina a răspuns:

Buna Anitza,
Daca tristetea ar valora bani zici... pai cu siguranta acum nu mai aveam timp sa raspund la intrebari despre curiozitate, as zbura cu avionul privat unde nici gandul nu gandeste. Si totusi, daca as suferi de tristete poate as apela si ca un terapeut, ca la banii mei sa ramana cu baguba de tristete, nu cred ca se merita:D.Paradoxal sunt oarecum trista, insa nu m-am gandit o secunda va varianta expusa de tine, ci am preferat sa imi tratez frumusel starea de sprit pe www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Niciodata tristetea nu va valora ceva, ci din contra devalorizeaza mult. Mare grija la sanatatea fizica si psihica:)

| alysa_7968 a răspuns:

Pai...am fii bogati