| Omnitrix a întrebat:

Am o moneda din 1982 de 25 bani, cam cat ar valora?

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nimic! Nu e atat de vechi sa valoreze ceva... big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Nu e foarte veche, nu prea iti scoti bani pe ea. Mai bine o pastrezi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipavel are dreptate.Ca sa valoreze ceva trebuie sa aiba 100-150 de ani vechime. Generatiile viitoare pot valorifica in functie de valoarea lor atunci.

| allyn333 a răspuns:

Eu am o moneda din 1875 si valoreaza cateva zeci de lei crying(

| allyn333 a răspuns:

Nu tio primeste la niciun muzeu nic

| Petrica1337 a răspuns:

Chiar nu stiu cat ar valora. da-i un search pe google. Poate gasesti acolo...

| Omnitrix explică:

Daca nu stii, nu raspunde.

| Omnitrix explică:

Deci?

| Omnitrix explică:

Dar eu stiu sa scriu corect gramatical... poate mi-o primeste.

| Senzor3 a răspuns:

Are doar valoare sentimentala