| BlueDreams a întrebat:

De ieri mi-e cam rau si sincer nu prea stiu de ce.La scoala am avut o stare de voma, am avut ameteli si o usoara durere de cap.Am fost la cabinet si mi-a spus sa incerc sa vomit, dar n-am putut.Cand am venit acasa m-am simtit mult mai bine, am mancat si totul ok pana seara.Am avut o stare de voma de zece ori mai puternica, ameteli, ma simteam slabita si ceea ce mi se pare ciudat am o senzatie in stomac de parca as fi baut foarte, foarte multa apa.Azi la fel m-am simtit bine pana am venit acasa si am mancat doar niste piure fara absolut nimic, dar imediat dupa mi-a venit sa vomit tot ce scrie mai sus.Nu pot sa vad mancare, nu pot sa manac nimic si nu stiu ce am.Am zis ca daca pana maine nu-mi revin merg la medic.Stie cineva ce ar putea fi, sau a mai simtit cineva chestia asta? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Pai daca cineva ar citi ce ai scris tu aici, s-ar putea gandi ca esti gravida. Daca nu e asa inseamna ca ai o cadere de calciu sau ceva in genu, dar daca deja te simti asa de vreo 2 zile, eu zic sa mergi la medic ca nu sti ce ai si poate sa fie mult mai rau. Ai grija, nu astepta sa se intample vreo minune, du-te la medic.

| BlueDreams explică:

Nu sunt gravidalaughingnu prea as avea cum avand in vedere ca sunt virginalaughing

| DeazZ a răspuns:

Aceias asta am avut si eu... deci cum simteam miros de mancare imi venea sa vimit probabil ai mancat ceva care nu ti-a priit du-te a docotor si o sa-ti dea un antibiotic dupa o sa te simti mai bine.