| anonim_4396 a întrebat:

TPU! De pe 19 până pe 20 mai(joi, vineri, sambata) am fost in excursie cu clasa.
La început, în autocar, am stat cu o colega (până la primul popas), după aceea, s-au mai schimbat locurile, și nu știu cum am ajuns sa stau cu un coleg (sunt fată, iar el băiat, normal). Și am stau cu același coleg în toate zilele, în autocar (avem amâmdoi 11 anibig grin)
Când un o altă colegă îl întreabă dacă vrea să schimbe locul cu EL, el îi răspunde că nu vrea. Când un coleg MĂ întreabă dacă vreau să schimb locul cu el, colegul cu care stau îmi zice să stau unde sunt și să nu schimb locul.

Ce înseamnă? Că mă place? (Și eu îl plac puținbig grin)

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Te simpatizeazabatting eyelashes Dar mai bine stai la locul tau si nu incerca sa faci tot felul de ciudatenii pentru ai atrage atentiawinking Baietilor le plac fetele naturale(din toate punctele de vedere). Insa la varsta ta nu e bine sa ai o relatie, ai tot timpul din lume cand o sa mai crestiwinking