| pitbull93 a întrebat:

De vreo 2 saptamani mi-am dat peste cap fusu orar. Ma culc la 4 5 dimineata si ma trezesc pe la 4 dupa amiaza si seara pe la 8 9 iar mi somn si adorm pana pe la 11 12. Deci asa de naspa ma simt, n-am chef de nimic nu mai pot nici sa invat. cum as putea sa fac sa imi revin? sa ma trezesc dimineata si sa adorm seara? va rog ajutati-ma dau funda si vot celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| IuliaChiuian a răspuns:

Nu poti face o schimbare pripita atunci iti vei da peste cap organismul trebuie sa te culci seara de seara cu o jumatare de ora sau o ora mai devreme (trec prin acelasi lucru.