| Alycaaaa a întrebat:

De vreo cateva zile simt nevoia sa mananc mai mult ca de obicei, am greturi, ameteli si migrene insa nici ciclul nu mi-a venit. Contact sexual nu am avut niciodata sa spui ca sunt insarcinata. Ce se intampla cu mie si de ce ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Dereglare hormonala, insolatie... Daca persista, du-te la doctor.

2 răspunsuri:
| Aham a răspuns:

Daca zici ca, contact sexual nu ai avut, eu zic ca sa consulti un medic ginecolog...el iti poate da mai multe detalii...si totusi cati ani ai?

| Aham a răspuns:

Consulta un ginecolog