| anonim20_1798 a întrebat:

Am avut contact sexual acum 3 luni si ma dor sani de 2 luni si burta la fel am greturi si ameteli ciclul mi-a venit regulat si am facut si 5 teste de sarcina care au iesit negativ si simt prin burta batai la fel ca ale inimi. Se poate sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Ai doar o problema psihologica. Du-te la un psiholog.

| ELLSSA a răspuns:

Din cate stiu la prima sarcina bebelu misca mai tarziu.
Mergi totusi la un ginecolog, la un ecograf...

| Marcella a răspuns:

Mergi la genecolog. el are toate raspunsurile la intrebarile tale.Asta cu bataile prin burta poate fi se pe sistem nervos... poate esti tu prea ingrijorata, te gabdesti prea mult la asta.
consulta doctorul

| Same.User a răspuns:

A fost prima data?

| Same.User a răspuns:

In momentul asta clar, cea mai bun treaba ar fi sa mergi la ginecolog, fara sa te sperii sau ceva dar aia e cea mai sfanta solutie. Cat despre faza cu bataile de inima in burta clar sunt pe baza de stres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv