| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Deci, am o intrebare in legatura cu starea mea de spirit. Habar n-am ce mi se intampla. Am inceput sa plac un baiat. El ma cunoaste. Vara trecuta ne-am imprietenit ( ne-am certat cand eram mai mici, dar el nu mai tinea minte ), iar atunci l-am placut decat vreo 1-2 zile. Acum cred ca imi place tare. Cand am vazut ca mi-a dat follow pe instagram, imi venea sa ma dau cu capu' de toti peretii de bucurie! Apoi am postat niste chestii pe Facebook si a dat like, dar chiar daca pare foarte stupid, chiar m-am simtit in al noulea cer cand am vazut!
Probabil ca o sa-l mai vad, chiar daca nu prea am mai vorbit, dar nu inteleg de ce am statea asta! Imi poate zice cineva ce e cu mine de am starea asta, iar de fiecare data cand e ceva in legatura cu el ma bucur asa de mult? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Prin ceea ce ai spus, mi-am dat seama deja ca treci prin unica problema a maturizarii. E normal sa te simti aiurea si peste doua minute indragostita, sau sa faci din magar armasar. Fundita?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eh, vârsta. O să-ți treacă peste câțiva ani.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Tantar, armasar *laughing

| Jasminemg a răspuns:

Ideea e ca parca ma simt bine cand ma gandesc...si oricarui baiat dragut, chiar daca stiu ca e, nu-i dau importanta...si nu stiu ce-i cu mine. Acum cateva luni mi-a mai placut un baiat, dar era ca oricare...
Parca de baiatul asta nu imi place la fel...ma simt mai ciudat....nu ca orice placere
Baiatul de care mi-a placut acum cateva luni a fost un coleg de clasa si mi-a placut decat vreo 2 zile de el si a fost ca oricare, dat de cel de acum nu e la felrolling on the floor nu stiu exact cum sa numesc sentimentul.

| kamyadell a răspuns:

Bn si eu aveam aceasta stare. in scoala altfel am participat la un targ educational si cand vb ci o fata despre profilul pedagogic venise eu baiat frumi cu un par super ochii negrii si arata ca un vapir in sensul bun.am inceput sa vb chiar m- am uimit era ff destept si nu credeam ca poate existaun tip asa de perfect. Pacar ca avea 18 era la liceu la care vrea sa intru eu( am 14 ani) iar atunci cand am auzit ca are 18 am ramas wow nici nu parea de 18. Termina anul si pleca in Anglia la facultatea de criminalistica.am avut o gramada de emotii cand eram cu el si dupa terminarea targului ma gandeam mereu la el un baiat super frumi si destept in gandul meu cel mai perfect deci pe scurt atunci cand nu avem parte de atentie creierul nostru ne induce aceasta stare pentru a nu ne simti fara iubire si apropo nu te mai gandi la el si daca chiar iti place spune-i