| alice.twilight a întrebat:

deci azi dam test initial la franceza...si nu imi gasesc caietul de anul trecutsad Ce trebuie sa repet? Voi ati dat test initial la franceza?
p.s.Sunt in clasa. a 6-a...happy

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da am dat
iti da ceva usor
cum te numesti caty ani ai sa completezi niste propozitii cu verbele avoir si etre sa scrii zilele saptamanii numerele si cam atat
dar depinde de profesor acum
succes la test!

| alice.twilight explică:

Ms bulinutza123

| djdani2010 a răspuns:

Nu e adevartat sincer bulinutza123 o sa iti dee sa faci de exemplu asa: je... plarle francais(nous) trebuie sa completezi ex: nous verbu francais succes