| Denisaaa15 a întrebat:

Buna TPU.Deci,este un baiat la scoala care nu stiu daca ma place si nu stiu cum sa il fac sa ma observe (sa ma placa). Pentru ca in trecut ma mai placut o data.Deci idei? DAU FUNDA. big grin

Răspuns Câştigător
| Ðεdεε a răspuns:

Daca chiar iti place de el, atunci incearca sa-l bagi tu in seama, iar daca va decurge discutia voastra bine, atunci iti vei da singura seama daca puteti continua.Si ai sa vezi ca in viitor daca va merge bine, cine stiewinking Bafta cu acest baiat! big grin Ai grija cum procedezi, asta depinde doar de tine. :* Funda?