| addelyna2014 a întrebat:

Cum fac sa ma placa un baiat caruia i-a placut de mine dar acum nu stiu daca ma mai place? funda

Răspuns Câştigător
| mihaela0502 a răspuns:

Incearca sa lansezi invitati de iesit afara /cinema/ petreceri, atat lui cat si prietenilor lui (asta ca sa nu bata la ochi).ai grija sa nu-i dai prea multa atentie lui (k isi da seama). bafta!

3 răspunsuri:
| mihaela0502 a răspuns:

Sa devii cea mai buna amica a lui

| addelyna2014 explică (pentru mihaela0502):

Cum fac asta?

| addelyna2014 explică (pentru mihaela0502):

Multumesc mult! o sa incerc

| mihaela0502 a răspuns (pentru addelyna2014):

Incearca sa lansezi invitati de iesit afara /cinema/ petreceri, atat lui cat si prietenilor lui (asta ca sa nu bata la ochi).ai grija sa nu-i dai prea multa atentie lui (k isi da seama). bafta!