| anonim_4396 a întrebat:

Deci...Eu plac mult un baiat. dar el nu stiu daca ma place. adica ma priveste si zambeste, incearca sa ma faca sa rad si ma tachineaza. Deci ceredeti ca ma place? funda pentru explicatia cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| Anonim951 a răspuns:

Daca e un baiat de genul meu sigur te place, incearca sa te apropii de el daca iti doresti sa il cunosti mai bine, cere-i sa te conduca acasa de la scoala si toate astea, daca va accepta sigur iti vei da seama. Prin "condusul acasa de la liceu" pot spune ca am aflat despre o colega de-a mea anul acesta in doua luni cat nu am stiu despre ea intr-un an de zile. Apropiete cat mai mult de el si sa fiti doar voi doi, sau eventual un prieten de care sa nu va rusinati. Succes