| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ma place? E baiat. Ma tachineaza (ma gadila) mereu. Cand fac pe nebuna ma priveste gen "cee?!?!" cu o fata mirata si din ras da in zambet. Mi-a luat apararea. Incearca sa ma imbuneze. Uneori il surprind cand ma priveste si apoi zambesc, el imi zambeste. Odata, un baiat mi-a ciordit penarul si el a alergat dupa acel baiat ca sa mi-l recupereze.

5 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

După toate aparențele, da, te place.

| OnlyTheScript a răspuns:

Semne care ma fac sa cred ca nu ma place: uneori cand ma uit la el il surpind cand o priveste pe colega mea de banca sua pe colega din fata mea. Nu imi observa mereu prezenta. Nu sunt singura pe care o imbuneaza (a imbunat-o si pe colega mea de banca) dar cand m-am certat cu colega mea d ebanca, el mi-a luat mie apararea.

| OnlyTheScript a răspuns:

Ati luat in considerare si semnele pe care le-am dat care m-ar face sa cred ca nu ma placE?

| adrenalin1 a răspuns:

Te place sigur)
Succes)

| andreeabiro12 a răspuns:

Pai ar putea fi doua raspunsuri la întrebarea ta :
1.Te place, e evident dupa cum ai zis ca se comporta cu tine, doar ca e foarte timid si nu are curaj sa ti-o spuna
2.Sau te vede ca pe o foarte buna prietena Iar parerea mea personala este ca te place, toate lucrurile pe care ai scris ca le face pentru tine sunt semne vizibile tplace, cel mai udor ar fi sa il intrebi happy