| buline a întrebat:

Buna TPU... deci ew am internet explorer si nu-mi merge facebook-ul crying si am incercat sa-mi descarc mozila fierfox. dar se descarca tot in explorer broken heart crying((((((( stiti care este cauza acestei probelme?

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Ai incercat Chrom, Opera?

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Incearca cu safari

| IoanaIoke a răspuns:

Nu stiu...dar ti l-as recomanda mai bine pe Google Chrome.Recent mi-l-am descarcat si eu, caci la Mozila Fiefox nu puteam viziona clipurile de pe youtube, iar Internet Explor se incarca foarte greu, asa ca am ales Google Chrome...si imi place