| IlieFloryn1992 a întrebat:

nu stiu de ce dar ce ceva timp nu imi mai merge sa descarc nimic de pe net adica ba da merge dar se blocheaza pe la 99% si la mozila si la internet explorer help

Răspuns Câştigător
| Eduard_3630 a răspuns:

Am avut aceeasi problema.Nu poti descarca nimic din vina unui virus ori este o problema de la net.Sa revenim la virus, acel virus iti blocheaza aplicatiile de la browser si nu mai poti sa descarci nimic iti ajunge la 99% si inca zice ca mai are 1 secunda sau nu stiu cat timp.Ca sa scapi de acest virus trebuie sa instalezi windowsul din nou si nu trebuie sa pastrezi nimic in c, d sau e depinde cate spatii ai. Daca nu stii cum se instaleaza windowsul iti spun si asta:
Se intra in bios se seteaza primul sa fie CD/DVD iar al doilea sa fie Hard Disk salvezi si bagi CD cu windows.O sa iti cearaa sa apesi un buton pentru a merge mai departa apesi space mereu pana cand o sa iti apara ceva pe ecran il lasi sa isi faca el ce trebuie sa iti faca el acolo si o sa ajunga la parititi le stergi si faci doua C il faci mai mic cum ar fi daca ai 250 gb liberi apoti pune 100 C si 150 D dar daca ai 200 pui 50 C si 100 D.Dai enter si dai Quick Format.Il lasi sa se formateze si o sa se restarteze singur se restarteaza si o sa se deschida windowsul singur.Acolo se mai fac inca cateva setari.O sa iti ceara Cd key si numele Utilizatorului.Cam atata sper ca te-am ajutat Funda?

| IlieFloryn1992 explică (pentru Eduard_3630):

laughing lol stiu totul legat de hardware ok am incercat de atatea ori mi-am inst win de... si tot degeaba cand nu-mi mergea facebook-ul mesu... cand diferite jocuri si. aa am hard de 1 terra

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla are buguri si Internet Explorer e cel mai praf browser. Incearca Chrome, Safari sau Opera.

| Venom0512 a răspuns:

Downloadeaza Google Chrome.