| anonim_4396 a întrebat:

deci nu stiu cum sa bag muzica pe mp4 player, va rog ajutati-ma! Raspuns urgent.Cine imi expplica sa inteleg priemeste fundoi+vot!

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Pai simplu la MP4 ti-a dat un cablu.cablu este pe USB adica acela gasesti in spatele Pc-ului sau in fata depinde ce pc ai tuh la mine este in fata bagi capatu care se potriveste in Mp4 si celalt il bagi in Usb intri in My computer si gasesti acolo un folder nou cand intri si acolo ai tot ce ai in Mp4 adica toate folderele eu cand bag imi apare Adata ii mp4 meu si in el am mai multe foldere si intr-un singur folder imi bag melodii de care doresc ca nu bag tot ce apuc asa deodata deci Concluzie(bagi cablu in calculator dupa in Mp4 si te duci in my computer si de acolo intri unde vrei iti pui melodia care o doresti )Atentie era sa uit daca bagi cablu in pc si mp4 daca nu porneste singur mp4 il pornesti tuh