| AlbinutzaRoz a întrebat:

Buna TPU deci sa incep cu inceputul e o colega la mine in clasa care Tin la ea ca o colega nu ca altceva si cred ca si ei ii e drag de mine la fel cum Mia fost mie de ea acum cateva zile o prietena de-a mea mi-a zis despre ea ca a zis ceva urat despre mine si apoi mam luat de ea am injurat-o si ea sa purtat doar unpic urat si s-a suparat pe mine si ma scris pe o lista ca n-am fost cuminte inainte sa vina profesorul si am luat nota mica din cauza ei dar inainte ne intelegeam bine cateodata ea se Mai uita Asa la mine dar cateodata intoarce capul repede cand mi se intampla ceva se uita Asa la mine nu stiu km de Parca iar fi mila nu sunt pe invers mentionez ce credeti si ei ii e drag de mine ar Mai trebuii sa vorbesc cu ea azi nu ne-am bagat in seama delokk vreau pareri

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place dar nu vrea sa recunoasca

| Julieta007 a răspuns:

AlbinutzaRoz iti recomand sa mai stai o zii fara a o baga in seama si dupa aceea sa vezi comportamentul ei daca ea nu vine sa iti spuna ca ar vrea sa va impacati atunci va trebui sa iei o decizie tu insati daca mai vrei sa vorbesti cu ea sau nu daca vezi ca vine la tine si iti cere sa va impacati sau isi cere scuze atunci inseamna ca ea chiar vrea ca voi doua sa mai fiti prietene....iti povestesc din propria experienta... sper ca te am ajutatlaughing

| AlbinutzaRoz explică (pentru Julieta007):

Ma ce crezi ei ii e drag de mine

| Julieta007 a răspuns (pentru AlbinutzaRoz):

Eu cred ca da....adc multi prieteni se cearta dar apoi iar se impaca...o fii ea suparata dar cred ca inca tine la tine(ca prietena ma refer)

| Julieta007 a răspuns (pentru AlbinutzaRoz):

Eu cred ca da....adc multi prieteni se cearta dar apoi iar se impaca.o fii ea suparata dar cred ca inca tine la tine(ca prietena ma refer) daca tu te referi ca ar fi pe dos eu nu prea cred ca ar tine la tine mai mult ca la o prietena