| Pink88 a întrebat:

deci un baiat nu mai vrea sa stea cu mine din cauza ca lumea zice ca suntem impreuna(cand defapt nu suntem), cum pot sa il fac sa stea din nou cu mine? Si cum pot sa aflu daca ma place? Aveti vreo idee? V a rogg help me!

Răspuns Câştigător
| Chensaw a răspuns:

In primul rand..la ceea ce ai spus uh, nu poti intreba cum pot sa il fac sa stea din nou cu minetongue ci cum il pot face sa stea cu mine tonguedar...in fine. Probabil ca el nu dorea sa se afle acest lucru pentru ca nu vrea sa arate ca e si el sensibil? ca probabil tine la tine si nu vrea ca ceilalti sa il injure de tine sau sa te barfeasca? te-ai gandit la asta?tongue cum sa il faci sa fie cu tine? Poi sa ne gandim__poti sa ii spui direct daca doreste sa fie cu tine si ca poate sa nu spuna celorlalti deocamdata, daca doreste, ca nu e nimic intre voi.

1 răspuns:
| mada1820 a răspuns:

Doar vorbind cu el poti afla daca te place sau nu, poate ii este teama sa nu faca cei din jur glume pe seama lui si prefera mai bine sa se indeparteze de tine...parerea mea.