| Extervise a întrebat:

Doresc sa va pun o intrebare: De 3 zile stau la calculator purtand ochelari de soare. Cum credeti, afecteaza asta vederea, sau ar fi mai bine sa stau fara ei?

Răspuns Câştigător
| Madu2027 a răspuns:

De ce sa stai cu ochelari de soare la pc daca ai probleme cu vederea poti sa te duci la un oftalmolog nu isi au rostul ochelarii

4 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Mai bine stai fara ei!

| SergiuBoss11 a răspuns:

E prima oara cand aud asa ceva.Care le e rostul?

| Extervise explică (pentru SergiuBoss11):

Pai, eu cred ca cu ajutorul lor, lumina care va veni de la monitor in ochi va fi mai mica, astfel sa nu ii afectez cu ceva