| babyloving a întrebat:

Dupa cum v-am mai povestit eu si un baiat ne placem reciproc doar ca de cand am inceput vacanta el nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si nu mai da vreun semn de viata, desi inainte eram foarte apropiati.Joi o sa merg sa imi cumpar cateva accesorii din oras si acolo merge si el in fiecare joi.Cand ma intalnesc cu el ce sa fac, adica cum sa reactionez sua ce sa zic sau sa nu ii zic avand in vedere ca eu sunt suparata pe el si cred ca si el pe mine dar nu stiu din ce motiv. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alezzut a răspuns:

Salut eu cred ca totusi ar trebui sa vorbesti cu el si sa il intrebi de ce nu vorbeste cu tine.incearca sa nu ii arati ca esti suparata pe el. daca va intelegeati bine poate ca e suparat pe tine dintr-un motiv oarecare cum ar fi ca nu la-i mai sunat sau nu te-ai mai intalnit cu el. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?