| anamariaangel2000 a întrebat:

imi place de un baiat care este mai mic de statura ca mine cu 3-4 cm...dar avem aceias varsta si ne placem reciproc dar nu stiu ce sa fac avand in vedere ca el este mai mic ca mine de statura.ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| AndreiDoMino a răspuns:

Nu e nimic rau. Ce conteaza ce cred altii? Stii era o vorba: Nu vreau sa lumea sa ne spuna ca ne sta bine impreuna, ci sa ne spuna ca suntem fericiti impreuna. Have a nice day!:*

5 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Inaltimea si mai stiu eu ce chesti nu au importanta. Eu zic sa te cumplezi cu el si sa vezi cum merge relatia voastra. Tot ce conteaza intr-o relatie adevara in care exista iubire este dragostea si sentimentul unuc de iubirewinking

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa ai mereu la tine o caramida.

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Nu te mai gandi la ea... Daca il placi asa cum este.2 colegi de-ai mei s-au cuplat iar fata avea 1m saptezeci si ceva si baiatul 1, 60. Dar nu le pasa.Si nici noi, colegii, nu le ziceam nimic pentru ca comentariie pe aceasta tema nu-si aveau rostul.

| diana26 a răspuns:

Si eu am fost impreuna cu unul mai scund ca mine si era cu 20 de cm mai scund ca mine, dar am trecut peste asta pentru ca il placeam foarte mult

| scumpica09 a răspuns:

Nu conteaza statura tongue.