| FataCuBuff a întrebat:

E prima data cand ma rad pe picioare cu bicul si...M-am taiat si mi-a curs sange si a inceput sa ma usture si ma ustura inca credeti ca imi ramane cicatrice? Cine imi zice funda:*

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu iti va ramane cicatrice poti sa te dai cu o crema acolo sau sa te dezinfectezi cu spirtul sau altceva...
Eu nu iti recomand sa te mai epilezi cu bicul. Cumpara-ti o crema depilatoare sau un aparat de epilat! happy

| dianadiana14 a răspuns:

NU nu ramane nici o cicatrice, iti va trece in 2 zile...stai linistita... FUNDA? :*

| Ioana222221 a răspuns:

Daca taietura este adanca poate sa ramana. Dar daca doar ti-ai luat un pic pielea nu o sa iti ramana cicatrice se va face doar coajaa si dupa aia iti caude coaja si gata :*